Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka alkoholowa Gostynin (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Choć alkoholizmu przez długi czas nie kojarzono z chorobą, dziś coraz częściej mówi się, że nałóg ten można wyleczyć, także za pomocą farmakologii. Esperal, który alkoholikowi dawkuje się w postaci wszywki to lek całkowicie bezpieczny i dostępny dla mieszkańców Gostynina, dzięki certyfikowanej placówce Insertmed Gostynin.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Gostynin – Na czym polega leczenie

Esperal w Gostyninie najczęściej zaszywa się pod skórą pacjenta w czasie krótkiego i bezinwazyjnego zabiegu.  Wymaga on sterylnych warunków oraz obecności chirurga. Wszywka alkoholowa działa nawet do 6 miesięcy od jej założenia i jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta – nie wymaga także hospitalizacji oraz dłuższego zwolnienia z pracy czy aktywności fizycznej.

Dla kogo jest polecana terapia Esperalem w mieście Gostynin? Kiedy się na nią zdecydować?

Najważniejszą kwalifikacją do rozpoczęcia kuracji w mieście Gostynin jest zgoda alkoholika do podjęcia leczenia, a także ocena jego stanu psychicznego. Ponieważ wszywki alkoholowej nie można samodzielnie usunąć, alkoholik musi być świadomy skutków sięgnięcia po alkohol w czasie działania leku.

Do najczęściej występujących objawów połączenia Esperalu z alkoholem należą:

  • nudności i wymioty,
  • lęk przed śmiercią,
  • nagłe skoki ciśnienia,
  • bóle głowy.

To właśnie obawa przed powyższymi objawami ma doprowadzić do awersji do alkoholu lub wywołać strach przed sięgnięciem po tzw. kieliszek.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Gostyninie

Gdzie można założyć wszywkę alkoholową w Gostyninie? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Aby skorzystać z kuracji Esperalem w mieście Gostynin, warto zwrócić się o pomoc do certyfikowanej placówki leczenia uzależnień, która posiada doświadczenie w leczeniu alkoholizmu za pomocą leków. Profesjonalna placówka taka jak Insertmed Gostynin z siedzibą w Lublinie oferuje także wsparcie psychologa czy nawet prawnika, a także całodobową pomoc lekarza. Istnieje także możliwość odbycia wizyty domowej, z czego często korzystają pacjenci chcący zachować anonimowość lub mający trudność z udaniem się do gabinetu.

Insertmed Gostynin spełnia wszystkie wymogi i normy jako placówka zajmująca się farmakologicznym leczeniem alkoholizmu. Nasze zabiegi wykonujemy również w pozostałych miastach:

Gdzie wykonać zabieg? Miasto Gostynin - Kontakt Insertmed

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

Insertmed Sp. z o.o.

Godziny pracy: 24/h

tel. +48 697 684 567

e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en