Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Grójec (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Choć o farmakologicznych metodach walki z alkoholizmem mówi się mało, prawdą jest, że od wielu lat leki takie jak Esperal pozwalają wielu rodzinom odzyskać swoje dawne życie na nowo. Metoda ta niepotrzebnie budzi strach, gdyż leki antyalkoholowe są całkowicie legalne i bezpieczne dla osoby uzależnionej. Kuracja w mieście Grójec wsparta terapią psychologiczną daje szanse na całkowite zerwanie z nałogiem.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Grójec – Jak działa?

Esperal (zwany także Disulfiram) to lek o działaniu awersyjnym, którego celem jest zniechęcić osobę uzależnioną do alkoholu. Dzieje się to poprzez wywołanie strachu przed nieprzyjemnymi objawami połączenia Esperalu z substancjami wysokoprocentowymi.

Najczęściej polegają one na wystąpieniu:

  • duszności,
  • kołatania serca,
  • nudności i wymiotów,
  • bólu głowy,
  • stanów lękowych (obawa przed utratą życia).

Esperal Grójec - Komu zaleca się kurację?

Aby zakwalifikować pacjenta do kuracji Esperalem w Grójcu, należy uzyskać jego zgodę na leczenie oraz wykluczyć zaburzenia psychiczne (w tym depresję, schizofrenię) oraz choroby wieńcowe. Próba przepicia Esperalu może być niebezpieczna dla zdrowia alkoholika, dlatego zaleca się aplikować lek tylko osobom, które są świadome konsekwencji połączenia alkoholu z lekiem. Lekarze z placówki Insertmed zalecają, aby pacjenci równocześnie zapisali się na terapię psychologiczną, która pomoże w zachowaniu abstynencji, gdy lek przestanie już działać.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Grójcu

Czy można w domu leczyć się Esperalem w mieście Grójec?

Grójec to miasto, w którym istnieje możliwość skorzystania z wizyt domowych, dzięki pomocy lekarzy z placówki Insertmed Grójec. Dotyczy to wizyt kontrolnych oraz aplikacji leku, który wymaga prostej interwencji chirurga, który poprzez niewielkie nacięcie wprowadza lek Esperal na okres kilku miesięcy. Specjalistycznego implantu nie można samodzielnie wydłubać, co gwarantuje, że pacjent nie będzie mógł pominąć dawek leku w celu spożycia alkoholu. Kuracja Esperalem w mieście Grójec nie wymaga hospitalizacji oraz ograniczenia codziennych aktywności, a sama wszywka nie jest widoczna i całkowicie bezpieczna.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Grójec

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Grójec jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Grójec
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en