Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Legionowo (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Aby uczynić terapię psychologiczną bardziej skuteczną, często wspomaga się ją farmakologią, która ułatwia proces wychodzenia z nałogu, szczególnie w przypadku osób, które piły w sposób ryzykowny przez wiele lat. Najpopularniejszym lekiem antyalkoholowym jest Esperal (dostępny pod nazwą Disulfiram), który aplikuje się za pomocą wszywki na okres nawet do 6 miesięcy.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Legionowo – Na Czym Polega Leczenie?

Esperal jako lek jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia pacjenta i o ile zachowuje on wstrzemięźliwość od alkoholu, nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych. W przypadku jego spożycia już po 10 minutach pojawiają się nieprzyjemne objawy takie jak: nudności, wymioty, kołatanie serca czy stany lękowe. To właśnie one mają prowadzić do długotrwałej abstynencji spowodowanej strachem przed złym samopoczuciem, dlatego Esperal w Legionowie często określa się lekiem awersyjnym.

Wszywka Alkoholowa Legionowo - Dla kogo zalecane jest leczenie?

Aby zakwalifikować się do leczenia Esperalem w Legionowie, należy przejść pozytywnie przez szereg badań, mających wykluczyć:

  • choroby psychiczne, depresję
  • choroby wieńcowe, ryzyko zawału serca
  • uczulenie na Disulfiram

Ważne, aby alkoholik był świadomy, jak przebiega leczenie i sam zabieg zaszycia Esperalu w Legionowie, a także chciał zerwać z nałogiem. Wszywki nie można samodzielnie usunąć, więc ważne jest, aby wykonywać zabieg osobom, które są pewne zmian i mogą zachować minimum tygodniową abstynencję przed zabiegiem.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Legionowie

Wszywka Alkoholowa Legionowo - Gdzie odbywa się zabieg? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Legionowo to miasto, gdzie można skorzystać z kuracji Esperalem dzięki lekarzom, którzy odwiedzają pacjentów także podczas wizyt domowych. Zaleca się, aby sam zabieg zaszycia był wykonywany w gabinecie chirurga ze względu na konieczność utrzymania sterylnych warunków. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, trwa ok. 20 minut, a wizyty kontrolne mogą odbywać się w gabinecie lekarza Insertmed Legionowo lub w domu pacjenta. Ośrodek oferuje także całodobowe wsparcie przez 7 dni w tygodniu, co znacznie ułatwia leczenie i pozwala w pełni skoncentrować się na potrzebach pacjenta.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Legionowo

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Legionowo jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Legionowo
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en