Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Milanówek (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoby uzależnione od alkoholu rzadko same są w stanie uporać się z nałogiem - zazwyczaj potrzebują nie tylko wsparcia rodziny, ale także profesjonalnej placówki leczącej uzależnienia, która pomoże wskazać skuteczną drogę ku abstynencji. W przypadku gdy alkoholik chce rozpocząć leczenie, można wspomóc je także o farmakologię.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Milanówek - Na czym polega kuracja?

Esperal (Disulfiram) to lek, który w Polsce jest całkowicie legalny, lecz jego kuracja wymaga stałej opieki lekarskiej oraz zgody pacjenta na aplikację leku. Jego działanie polega na wywołaniu lęku bądź niechęci do alkoholu poprzez obawę przed skutkami ubocznymi połączenia Esperalu z napojami wysokoprocentowymi. Występują one już po 10 minutach od wypicia alkoholu i są nieprzyjemne dla alkoholika. Najczęściej osoba uzależniona odczuwa bóle głowy, nudności, kołatanie serca czy stany lękowe. Powyższe objawy mają być powodem do utrzymania abstynencji i rozpoczęcia nowego „trzeźwego” życia.

Esperal Milanówek - Dla kogo zalecana jest kuracja? Kiedy nie wolno jej stosować?

Kuracja Esperalem w mieście Milanówek zalecana jest osobom zdrowym psychicznie oraz takim, które potrafią zachować minimum tygodniową abstynencję przed aplikacją leku. Aby zakwalifikować pacjenta do terapii farmakologicznej z użyciem Esperalu, należy uzyskać jego zgodę oraz poddać go serii badań, mających wykluczyć m.in. choroby wieńcowe.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Milanówku

Kuracja Esperalem w Milanówku - Czy leczenie można odbyć w domu?

Jeśli pacjent nie jest w stanie dojechać do gabinetu lub wstydzi się wizyty w ośrodku uzależnień, lekarze z placówki Insertmed Milanówek są w stanie prowadzić całą kurację lekiem Esperal w domu. Aplikacja Esperalu wymaga prostego zabiegu chirurgicznego, który trwa tylko 30 minut i polega na zaszyciu dawek leku w specjalistycznej wszywce alkoholowej. Podskórny implant jest niewidoczny i nie ogranicza żadnych czynności życiowych. Jest on niezbędny, aby nie dopuścić do pominięcia dawek leku, co byłoby okazją do ponownego spożycia alkoholu.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Milanówek

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Milanówek jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Milanówek
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en