Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Mińsk Mazowiecki (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Myśląc o sposobach na zerwanie z nałogiem, najczęściej mamy na myśli izolację w zamkniętym ośrodku dla osób uzależnionych. To jedno z rozwiązań - ale nie jedyne… Dla osób, które same dojrzeją do podjęcia decyzji o leczeniu, skutecznym wsparciem może okazać się farmakologia, która w Polsce od wiele lat pomaga alkoholikom zachować abstynencję.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Mińsk Mazowiecki - Na czym polega kuracja?

Esperal (obecna nazwa Disulfiram) to najczęściej aplikowany lek antyalkoholowy, którego działanie ma skutecznie zniechęcić osobę uzależnioną do spożycia wszelkich napojów wysokoprocentowych. Jego połączenie z alkoholem wywołuje szereg nieprzyjemnych i natychmiastowych w skutkach objawów, do których zaliczamy:

  • nudności i wymioty,
  • bóle głowy,
  • kołatanie serca,
  • nagły wzrost ciśnienia krwi,
  • stany lękowe.

Wspomniane wyżej objawy występują już po 10 minutach od spożycia alkoholu, nie można ich złagodzić poprzez próbę przepicia leku.

Esperal Mińsk Mazowiecki - Komu zalecana jest kuracja? Jakie są przeciwskazania?

Najczęściej zaleca się odbyć taką kurację osobom, które mają za sobą już kilka nieudanych prób zerwania z nałogiem. Ważne, aby była ona świadomą decyzją, za którą podąża także chęć odbycia terapii psychologicznej. Przeciwskazaniem do aplikacji leku są problemy psychiczne oraz kardiologiczne, a także uczulenie na któryś ze składników Esperalu.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Mińsku Mazowieckim

Gdzie odbywa się zabieg? Czy można odbyć leczenie esperalem w domu w Mińsku Mazowieckim?

Mińsk Mazowiecki to jedno z miast, w którym istnieje możliwość odbycia kuracji esperalem w domu pacjenta. Tak dzieje się w przypadku, gdy wstydzi on się wizyty w ośrodku dla osób uzależnionych lub nie ma możliwości dojechać do gabinetu kliniki Insertmed Mińsk Mazowiecki. Ponieważ alkoholicy często nie są w stanie trzymać się zalecanych dawek leku, Esperal umieszcza się w postaci podskórnej wszywki alkoholowej, której pacjent sam nie może usunąć. Zabieg nie jest skomplikowany i niebezpieczny - dlatego można także wykonać go w warunkach domowych, oczywiście przez lekarza, który specjalizuje się w farmakologicznym leczeniu uzależnień.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Mińsk Mazowiecki

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Mińsk Mazowiecki jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Mińsk Mazowiecki
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en