Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Ostrołęka (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h na dobę przed 7 dni w tygodniu.

Jedną ze skutecznych metod zerwania z alkoholizmem jest farmakologia, o której w Polsce mówi się zbyt mało lub w kontekście niebezpieczeństwa. Prawdą jest, że leki takie jak Esperal (farmaceutyczna nazwa to Disulfiram) są całkowicie legalne i nie zagrażają życiu i zdrowiu osoby uzależnionej.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Ostrołęka - Jak działa lek?

 

Działanie Esperalu opiera się na wywołaniu niechęci bądź lęku przed sięgnięciem po alkohol, co spowodowane jest obawami przed nieprzyjemnymi skutkami spożycia alkoholu, gdy mamy zaszyty w postaci wszywki lek Esperal. Objawy te pojawiają się już po 10 minutach i trwają kilka godzin. Przypominają one silnego kaca, a najczęściej związane są z nudnościami, bólami głowy, kołataniem serca, a także lękiem o własne życie. Pomimo że lek jest całkowicie bezpieczny, osoba uzależniona obawia się, że alkohol może być przyczyną utraty życia. Takie przekonanie i rosnąca obawa przed alkoholem prowadzą do długotrwałej abstynencji.

Kto może zostać zakwalifikowany do leczenia Esperalem w Ostrołęce?

Lekarze z ośrodka Insertmed szczególnie zalecają tę kurację osobom, które mają za sobą już kilka nieudanych prób zerwania z nałogiem, a także wyrażają zgodę na leczenie. Muszą wykonać szereg badań, które mają na celu wykluczyć choroby psychiczne lub depresję, a także choroby o podłożu kardiologicznym.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Ostrołęce

Esperal Ostrołęka - Jak aplikuje się lek?

Aby zapewnić systematyczność w dawkowaniu leku i nie dopuścić do prób ich pominięcia, lek Esperal w Ostrołęce umieszcza się pod skórą pacjenta w postaci tzw. wszywki alkoholowej. Jest ona całkowicie bezpieczna, a sam zabieg polega jedynie na wykonaniu niewielkiego nacięcia, najczęściej w okolicy pośladka.

Domowe wizyty, a zabieg zaszycia Esperalem w mieście Ostrołęka - Gdzie się odbywają

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabieg był wykonany w domu pacjenta, tak samo jak całe leczenie Esperalem. Ostrołęka to miasto, gdzie istnieje możliwość skorzystania z prywatnej opieki ośrodka Insertmed Ostrołęka, który od wielu specjalizuje się w farmakologicznym leczeniu alkoholizmu, pomagając przy tym uzyskać także pełne wsparcie psychologiczne, które czyni kurację Esperalem bardziej skuteczną.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Ostrołęka

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Ostrołękajako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Ostrołęka
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en