Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Ostrowiec Świętokrzyski (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/ dobę przez 7 dni w tygodniu.

Esperal (obecnie Disulfiram) to najczęściej stosowany lek antyalkoholowy, który ma na celu nie tylko doprowadzić do tymczasowej abstynencji, ale także dać nadzieję dla alkoholików i ich rodzin na rozpoczęcie nowego „trzeźwego” życia.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Ostrowiec Świętokrzyski - Jak działa lek?

 

Esperal należy do grupy tzw. antagonistów, co oznacza, że lek działając na receptory w mózgu, w przypadku spożycia alkoholu, wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów. Występują one już po 10 minutach i zazwyczaj charakteryzują się bólami głowy, wymiotami, kołataniem serca czy stanami lękowymi. Osoba uzależniona w obawie przed nimi, zaprzestaje spożywać alkoholu i o ile połączy kurację farmakologiczną z terapią psychologiczną, ma szansę całkowicie uwolnić się od alkoholizmu.

Esperal Ostrowiec Świętokrzyski - Kto może skorzystać z kuracji?

Ważnym warunkiem rozpoczęcia kuracji jest zgoda alkoholika na aplikację leku oraz pełna świadomość, jakie konsekwencje ma próba przepicia Esperalu. Ponadto, pacjent musi być w dobrej kondycji psychicznej, być wolny od chorób tj. depresja, schizofrenia. Zawsze przed aplikacją Esperalu lekarz wykonuje EKG, które ma na celu wykluczyć choroby o podłożu kardiologicznym.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszywka Alkoholowa Ostrowiec Świętokrzyski - Jak aplikuje się Esperal?

Lek rzadko podaje się doustnie lub w postaci zastrzyków - najczęśniej konieczne jest zaszycie tabletek w specjalistycznej wszywce alkoholowej. Ma ona na celu nie dopuścić do pominięcia zalecanych dawek leku, co często zdarza się w przypadku osób uzależnionych. Zabieg zaszycia Esperalu trwa tylko 30 minut i nie wymaga hospitalizacji, wykonywany jest przez chirurga za pomocą prostego nacięcia skóry w okolicy pośladków.

Gdzie odbywa się kuracja Esperalem w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Ostrowiec Świętokrzyski to jedno z miast, gdzie można odbyć leczenie Esperalem w domu, a wszystko to dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi lekarzy z ośrodka Insertmed, którzy oferują wsparcie nie tylko w leczeniu farmakologicznym, ale także te związane ze sferą psychologiczną.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Ostrowiec Świętokrzyski

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Ostrowiec Świętokrzyskijako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en