Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Pruszków (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Osoby zmagające się z chorobą alkoholową potrzebują silnego wsparcia rodziny, oraz placówki medycznej, która pokieruje ich terapią, a jeśli będzie to potrzebne, zaleci kurację farmakologiczną. Leki takie jak Esperal są bezpieczne dla alkoholika i skuteczne, nawet w przypadku osób, które piją już od wielu lat. W połączeniu z terapią AA lub indywidualną są szansą na nowe, „trzeźwe” życie.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Pruszków i Okolice - Czym jest lek i w jaki sposób działa?

Najczęściej stosowanym lekiem wspomagającym walkę z alkoholizmem jest Esperal (Disulfiram), który ma za zadanie całkowicie zniechęcić alkoholika do sięgania po napoje wysokoprocentowe. Działanie leku Esperal w Pruszkowie polega na wywołaniu nieprzyjemnych i trudnych do wytrzymania objawów, które występują już po 10 minutach od spożycia alkoholu.

Do najczęściej występujących należą:

 • nudności i wymioty,
 • kołatanie serca i nagłe skoki ciśnienia,
 • halucynacje,
 • stany lękowe, w tym myśli te związane ze strachem przed śmiercią.

W obawie przed ich wystąpieniem, osoby podejmujące kurację zachowują abstynencję, która jest szansą na całkowite wyjście z nałogu, o ile będą pod stałą opieką lekarza, w tym także psychologa.

Wszywka Alkoholowa Pruszków - Dla kogo jest ta oferta?

Kluczowe dla powodzenia terapii jest zgoda pacjenta na leczenie, która jest niezbędna, aby móc rozpocząć kwalifikację do kuracji. Polega ona na wykonaniu szeregu badań i określeniu stanu psychicznego alkoholika.

Ważne, aby przed założeniem wszywki alkoholowej w Pruszkowie wykluczyć:

 • depresję, próby samobójcze,
 • schizofrenie,
 • choroby wieńcowe (w tym ryzyko zawału),
 • uczulenie na disulfiram.

Kuracja zalecana jest, szczególnie gdy inne próby wyjścia z nałogu w przeszłości były nieskuteczne lub alkoholik wymaga natychmiastowego przerwania picia, np. przez zły stan zdrowia.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Pruszkowie

Jak wygląda aplikacja leku Esperal w Pruszkowie?

Miewający słabości alkoholicy często nie są w stanie pilnować się do zaleceń lekarza i przyjmować regularnie leki antyalkoholowe. Dlatego często umieszcza się je w specjalistycznej podskórnej wszywce, którą zaszywa się w czasie krótkiego zabiegu chirurgicznego nawet na okres do 6 miesięcy. Jest to praktycznie bezinwazyjne nacięcie, które nie boli i nie jest widoczne. Najczęściej wszywkę alkoholową w Pruszkowie zakłada się w okolicy pośladków.

Wszywka alkoholowa Pruszków – To tutaj można odbyć wizytę w gabinecie Insertmed

Zaleca się, aby sam zabieg był wykonywany w gabinecie lekarza, który posiada uprawienia do leczenia farmakologicznego. Certyfikowany ośrodek leczenia uzależnień to gwarancja, że uzyskamy kompleksową pomoc, także tą opartą o terapię psychologiczną. Taką placówką jest Insertmed, której lekarze oferują możliwość odbycia leczenia w domu pacjenta. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie są konsekwentne w leczeniu lub wstydzą się wizyt w ośrodku uzależnień - dzięki wizytom w domu mogą kontynuować kurację w przyjaznych warunkach.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Pruszków

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Pruszków jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 • Insertmed Sp. z o.o.
 • Miasto: Pruszków
 • Godziny pracy: 24/h
 • tel. +48 697 684 567
 • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en