Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Radzymin (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Farmakologiczne leczenie uzależnień może być szansą na zerwanie z nałogiem i rozpoczęcie nowego „trzeźwego” życia dla wielu Polaków. Skuteczność takich leków jak Esperal jest dużo większa, jeśli równocześnie rozpocznie się terapię psychologiczną…

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Radzymin - Na czym polega działanie leku?

Esperal to lek z grupy tzw. antagonistów, co oznacza, że jego działanie ma wywołać w receptorach mózgowych nieprzyjemne objawy, które występują po spożyciu alkoholu. Najczęściej są to nudności i wymioty, bóle głowy, kołatanie serca czy lęki o utratę zdrowia lub życia. W obawie przed ich wystąpieniem osoba uzależniona rezygnuje ze spożycia alkoholu, a czasem nawet zaczyna czuć do niego niechęć.

Esperal Radzymin - Dla kogo zalecana jest kuracja?

Lekarze z ośrodka uzależnień - Insertmed zalecają, aby kurację przechodziły osoby, które mają za sobą kilka nieudanych prób zerwania z nałogiem. Ważne, aby wyraziły zgodę na leczenie oraz były świadome, w jaki sposób się ono odbywa i jakie konsekwencje niesie za sobą próba przepicia Esperalu.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Radzyminiu

W jaki sposób aplikuje się Esperal w mieście Radzymin?

Esperal zazwyczaj aplikuje się za pomocą specjalistycznej wszywki alkoholowej, którą umieszcza się podskórnie w ciele pacjenta. Choć zabieg brzmi groźnie, zaszycie leku Esperal w Radzyminie to proste nacięcie chirurgiczne, które jest nie tylko bezbolesne, ale także niewidoczne. Wszywkę alkoholową umieszcza się najczęściej w okolicy pośladków.

Gdzie odbywa się zabieg? Czy można odbyć kurację domową Esperalem w Radzyminie?

Całe leczenie oraz sam zabieg mogą być wykonywane w domu pacjenta, oczywiście w obecności lekarza z ośrodka specjalizującego się w farmakologii antyalkoholowej. Ta możliwość szczególnie interesuje osoby, które wstydzą się wizyty w klinice i pragną zachować anonimowość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o farmakologicznej metodzie zerwania z alkoholizmem, zachęcamy do kontaktu z ośrodkiem Insertmed Radzymin, który oferuje pełne wsparcie medyczne oraz psychologiczne, także dla osób współuzależnionych.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Radzymin

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Radzyminjako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Radzymin
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en