Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka Alkoholowa Radzyń Podlaski (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Alkoholizm to choroba na tyle powszechna, że każdy z nas jest w stanie w bliższym lub dalszym otoczeniu wskazać osobę, która potrzebuje pomocy. Zdarza się, że alkoholik sam chce rozpocząć leczenie, lecz brakuje mu motywacji oraz odpowiedniego wsparcia w leczeniu - pomocą dla takich osób są placówki leczenia uzależnień, które bazują nie tylko na terapii psychologicznej, ale także dysponują wiedzą jak leczyć alkoholizm za pomocą leków.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Radzyń Podlaski - Na czym polega kuracja lekiem?

Lek Esperal (zwany także Disulfiram) to tzw. lek o działaniu awersyjnym, który ma za zadanie zniechęcić osobę uzależnioną do alkoholu. Połączenie go z lekiem wywołuje natychmiastowe skutki uboczne, które przypominają spotęgowane objawy kaca, tj. nudności, wymioty, kołatanie serca, stany lękowe czy halucynacje. W obawie przed złym samopoczuciem oraz utratą zdrowia, pacjent zachowuje abstynencję i wraz ze wsparciem psychologa uczy się nowego „trzeźwego” życia.

Wszywka Alkoholowa Radzyń Podlaski - Dla kogo zalecana jest kuracja?

Pacjent musi wyrazić zgodę na aplikację Esperalu i być świadomym czym kończy się próba przepicia leku. Kurację zaleca się osobom zdrowym psychicznie, bez zaburzeń depresyjnych oraz problemów kardiologicznych. Działanie leku Esperal trwa nawet do 6 miesięcy i aby nie dopuścić do pominięcia dawek leku, zaleca się umieścić farmaceutyk pod skórą pacjenta za pomocą specjalistycznej i całkowicie niewidocznej wszywki.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Radzyniu Podlaskim

Gdzie odbywa się leczenie? Czy można odbyć zabieg zaszycia Esperalu w domu?

Zabieg zaszycia leku nie jest inwazyjny i nie wymaga hospitalizacji - można wykonać go w gabinecie lekarza lub w domu pacjenta. Ta druga możliwość zalecana jest dla osób, które wstydzą się wizyty w placówce leczenia uzależnień lub nie są w stanie dojechać na zabieg własnym samochodem. Lekarze z certyfikowanej placówki Insertmed Radzyń Podlaski nie tylko wykonują zabieg zaszycia Esperalu, ale także wspierają pacjenta i jego rodzinę w całej kuracji, wykorzystując ku temu wsparcie psychologów oraz wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w leczeniu farmakologicznym uzależnień tj. narkomania czy alkoholizm.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Radzyń Podlaski

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Radzyń Podlaski jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Radzyń Podlaski
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en