Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Rzeszów (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę.

Alkoholizm całkiem niedawno zaczął być traktowany jako choroba, która może dotknąć każdego z nas. Zmiana nastawienia stała się także momentem przełomowym do popularyzacji kuracji farmakologicznych, które w połączeniu z terapią psychologiczną wykazują dużą skuteczność powodzenia. Lek Esperal (Disulfiram) to najczęściej stosowany lek antyalkoholowy, którego kurację możesz odbyć także w Rzeszowie.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

WSZYWKA ALKOHOLOWA RZESZÓW – CO TO JEST? NA CZYM POLEGA ZABIEG?

 

Esperal wszywany w Rzeszowie to całkowicie bezpieczny i powszechnie stosowany lek u osób, które chcą zerwać z nałogiem. Jego działanie polega na wywołaniu awersji do alkoholu, lub strachu przed sięgnięciem po „kieliszek”. Obawy te wynikają z nieprzyjemnych skutków połączenia Esperalu z alkoholem, które występują już po 10 minutach.

Do najczęściej zaobserwowanych objawów należą:

 • bóle głowy
 • nudności i wymioty
 • stany lękowe,
 • kołatanie serca
 • halucynacje

Ze względu na brak konsekwencji w przyjmowaniu stałych dawek leku, Esperal w mieście Rzeszów umieszcza się w postaci wszywki alkoholowej podczas krótkiego zabiegu zaszycia tabletek. Wszywka alkoholowa działa nawet do 6 miesięcy i nie można jej samodzielnie usunąć (aby tego dokonać należy skorzystać z pomocy lekarza – chirurga).

Zaszycie w Rzeszowie odbywa się w znieczuleniu miejscowym podczas 20-minutowego zabiegu chirurgicznego. Jest on bezbolesny, a sama wszywka niewidoczna i ukryta pod skórą, najczęściej nad pośladkiem. Ilość dawek i długość leczenia zależy m.in. od wagi pacjenta oraz stopnia zaawansowania uzależnienia.

Esperal Rzeszów – Dla kogo?

Kurację Esperalem zaleca się alkoholikom, którzy mają za sobą wiele nieudanych prób zerwania z nałogiem, a także kiedy sami chcą podjąć leczenie farmakologiczne. Takim pacjentom zaleca się równoczesną pomoc psychologa, a także wykonanie badań kwalifikujących do założenia wszywki. Muszą wykluczyć one:

 • choroby psychiczne (schizofrenię, myśli samobójcze) czy depresję
 • choroby wieńcowe, przebyte zawały serca
 • uczulenie na disulfiram

Należy uprzedzić pacjenta, że leczenie Esperalem jest czasochłonne, a wszywkę w Rzeszowie zakłada się nawet na okres ok. 6 miesięcy. W tym czasie oraz po jej usunięciu zaleca się odbycie terapii psychologicznej. Taką kompleksową pomoc można uzyskać w certyfikowanych ośrodkach leczenia uzależnień takich jak Insertmed, którzy specjalizują się w kuracjach Esperalem.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Rzeszowie

Wszywka Alkoholowa Rzeszów – Gdzie odbywa się zabieg? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Dla osób, dla których wizyty w gabinecie lekarskim są trudnością lub powodem do wstydu, istnieje możliwość odbycia kuracji lekiem Esperal w Rzeszowie w domu. Całe leczenie musi opierać się o zaufanie i kontakt z lekarzem, dlatego placówka Inserted oferuje 24-godzinną pomoc, przez 7 dni w tygodniu, a także pomoc psychologiczną dla pacjenta i jego rodziny. Jest ona niezbędna, aby kuracja Esperalem w Rzeszowie była skuteczna i nie poszła na marne, gdy wszywka przestanie działać.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Rzeszów

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Rzeszów jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 • Insertmed Sp. z o.o.
 • Miasto: Rzeszów
 • Godziny pracy: 24/h
 • tel. +48 697 684 567
 • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en