Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en

Naltrexone hydrochloride

Uzależnienie od narkotyków i alkoholizm to jedne z najbardziej niebezpiecznych nałogów, znanych na świecie. To choroby, które wyniszczają cały organizm i nieleczone, w konsekwencji prowadzą do śmierci. Właściwie poprowadzona terapia jest szansą na trwałe wyjście z uzależnienia i stanie się wolnym człowiekiem. Dobre rokowania daje farmakoterapia, w której wykorzystuje się, z powodzeniem, lek o nazwie Naltrexone (Naltrexone Hydrochloride). To specyfik, który szczególnie polecany jest w leczeniu farmakologicznym uzależnień od opiatów, w tym np. heroiny i alkoholizmu.

Brak bólu, brak dyskomfortu WSZYWKA NALTREXONE
Badania wykazały, iż zaledwie 50 mg leku blokuje aż 25 mg narkotyku. Skuteczność Naltrexonu wykazano także w leczeniu choroby alkoholowej. Pozytywne działanie leku zostało potwierdzone w wyniku badań z udziałem placebo. Okazało się, że rezultaty leczenia uzależnień od alkoholu, również są zadowalające. Naltrexone występuje w postaci implantu, który wprowadza się do organizmu osoby uzależnionej, w postaci wszywki. W leczeniu uzależnień implant powoli uwalnia się do organizmu.

Czas działania wszywki szacuje się na około 12 miesięcy. Naltrexone, stosowany pod kontrolą lekarza specjalisty, tworzy skuteczną blokadę opioidu i alkoholu, dzięki czemu dedykowany jest szczególnie tym osobom, które nałogowo zażywają opiaty typu heroina, opium czy Brown su gar i tkwią w uzależnieniu alkoholowym. Dobre rezultaty leczenia obserwuje się u każdej osoby, niezależnie od czasu trwania nałogu. Naltrexone to skuteczna odpowiedź na szok organizmu, spowodowany gwałtownym odstawieniem narkotyków czy alkoholu i pomoc w drodze do radykalnego zaprzestania zażywania substancji psychoaktywnych i spożywania napoju wyskokowych.

...

Wszywka naltrexone (prodetoxon)

Wielu pacjentów ma obawy, iż implantacja wszywki Prodetoxon może wiązać się z dużym dyskomfortem i komplikacjami natury zdrowotnej. Nic bardziej mylnego. Nasz gabinet, to certyfikowana, legalnie działająca placówka medyczna, która posiada wszelkie niezbędne pozwolenia oraz rekomendację Ministra Zdrowia w zakresie prowadzenia gabinetu zabiegowego. Gabinet zapewnia komfortowe, bezpieczne oraz sterylne warunki do wykonywania wszelkich medycznych działań. Zabieg przeprowadzany jest w przy udziale wyspecjalizowanego zespołu medycznego oraz lekarza nadzorującego. Implantacja odbywa się w znieczuleniu miejscowym, przez co pacjent nie odczuwa żadnego bólu. Po zabiegu pacjentowi nie doskwiera także jakikolwiek dyskomfort fizyczny, związany z obecnością w jego ciele wszywki Prodetoxon.

...
Select language:
icon deicon en