Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image
wyzwolenie
Natychmiastowa pomoc
Skuteczne metody działania
Nasz ośrodek medyczny oferuje pacjentom uzależnionym od opiatów nowoczesne i bardzo skuteczne metody leczenia.

Uwolnij sięZacznij leczenie Już dziś!

Image

Staranny wywiad

Każda osoba, która decyduje się na skorzystanie z pomocy medycznej naszego ośrodka leczenia uzależnień jest poddawana rzetelnemu i szczegółowemu wywiadowi lekarskiemu, który ma na celu ustalenie jej aktualnego stanu zdrowia.
S

Użyteczne badania

W trakcie badań diagnostycznych pacjent ma wykonywane EKG, jak również pomiar ciśnienia krwi, badanie poziomu cukru oraz innych parametrów. Dzięki temu, można wykluczyć ryzyko potencjalnych chorób zagrażających zdrowiu i życiu oraz podjąć właściwe leczenie.
U

Kompletna równowaga organizmu

Przed rozpoczęciem terapii farmakologicznej konieczne jest przywrócenie równowagi organizmu poprzez proces detoksykacji. Polega on na wypłukaniu z organizmu resztek alkoholu/substancji psychoaktywnych, toksyn oraz innych, szkodliwych związków chemicznych, mogących negatywnie wpływać na przebieg leczenia farmakologicznego.
K
C

Celne leczenie

Farmakoterapia osób uzależnionych od narkotyków i alkoholu prowadzona w naszej placówce medycznej, to nowoczesna i skuteczna metoda walki z nałogami, które są śmiertelnie niebezpieczne dla każdego człowieka.
E

Elastyczna farmakologia

Zespól naszych wykwalifikowanych lekarzy specjalistów jest dobiera odpowiednią dawkę leków dla każdego pacjenta w trakcie procesu farmakoterapii. Dzięki temu możemy pomóc pacjentowi, znajdującemu się w dowolnym stadium uzależnienia od opiatów czy alkoholu.
S

Skrupulatne zalecenia

Kadra wykwalifikowanych specjalistów, zatrudniona w naszym ośrodku medycznym, przekazuje każdemu pacjentowi dokładne i zrozumiałe dla niego zalecenia, pomocne w trakcie trwania terapii, jak i po jej zakończeniu.

Dieta podczas leczenia

Image

icontest2

Zapraszamy do naszego ośrodka

Nasz ośrodek medyczny oferuje wszystkim osobom uzależnionym fachową i rzetelną pomoc, w postaci kompleksowego leczenia i wsparcia psychologicznego a także prawnego. Wykwalifikowana kadra specjalistów, w postaci doświadczonych lekarzy oraz certyfikowanych psychoterapeutów, zatrudnionych w naszym ośrodku medycznym, jest w stanie pomóc w skutecznym porzuceniu nałogu i rozpoczęciu życia w stanie abstynencji. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, nie tylko w ośrodku, ale również służymy pomocą w miejscu zamieszkania.

Działania prewencyjne

Zwiększ swoje szanse - uzupełniające metody

Select language:
icon deicon en