Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Kielce 24h przez 7 dni na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Alkoholizm to choroba na tyle powszechna, że spokojnie możemy stwierdzić, że dotyczy ona każdego z nas, w bliższym lub dalszym stopniu, na co dzień mamy do czynienia z osobami, które są uzależnione od alkoholu. Chcąc pomóc alkoholikom, którzy próbują wyjść z nałogu, ośrodki leczenia alkoholizmu do terapii psychologicznej wdrażają także farmaceutyki, które mają za zadanie przyśpieszyć proces wyjścia z nałogu oraz uczynić go bardziej skutecznym.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Czym jest wszywanie Esperalu w Kielcach – Dlaczego chirurdzy tak często wykorzystują ten lek?

Chirurdzy z kliniki Insertmed najczęściej wdrażają leczenie lekiem antyalkoholowym Esperal, który umieszcza się podskórnie w ciele pacjenta za pomocą wszycia esperalu. Lek ten ma za zadanie nakłonić osobę uzależnioną do całkowitej abstynencji. Działa on na zasadzie wywołania lęku bądź awersji do alkoholu poprzez obawy o złe samopoczucie spowodowane połączeniem Esperalu z napojami wysokoprocentowymi.

Do najczęściej występujących następstw picia alkoholu w czasie zaszycia alkoholowego w mieście Kielce należą:

  • nudności i wymioty,
  • kołatanie serca,
  • nagłe skoki ciśnienia krwi,
  • halucynacje,
  • stany lękowe w tym obawa przed śmiercią.

Część z nich występuje już po 10 minutach od spożycia alkoholu. Ważne, aby nigdy nie próbować „przepić” wszywki, gdyż jest to niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta.

Dla kogo jest ta oferta? Kiedy zdecydować się na wszycie Esperalu Kielce?

Leczenie Esperalem w Kielcach zaleca się osobom, które chcą rozpocząć leczenie alkoholizmu, lecz mają za sobą wiele nieudanych prób zerwania z nałogiem. Ważne, aby decyzja o rozpoczęciu kuracji Esperalem była świadoma, gdyż wszywkę można jedynie usunąć w gabinecie chirurga.

Aby, zakwalifikować się do leczenia antyalkoholowymi lekami należy wykonać badania i wykluczyć:

  • choroby serca w tym przebyte zawały,
  • choroby psychiczne i depresję,
  • próby lub myśli samobójcze,
  • uczulenie na disulfiram.

Ważne, aby jednocześnie brać udział w terapii psychologicznej, tej prowadzonej w grupie AA lub indywidualnie. Jest to jeden z kluczowych warunków, jakie należy spełnić, aby leczenie Esperalem w Kielcach było skuteczne.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega leczenie Esperalem w Kielcach

Korzyści z wszycia Esperalu w Kielcach

Jedną z najważniejszych zalet leczenia alkoholizmu jest to, że nie trzeba rezygnować z dotychczasowego życia, tj. można nadal pracować, nie ma potrzeby odbywać leczenia alkoholizmu w zamkniętym ośrodku z dala od bliskich. Wiele pacjentów docenia fakt, Esperal jest lekiem bezpiecznym, który jeśli zachowujemy abstynencję, nie powoduje żadnych skutków ubocznych i w żaden sposób nie wpływa na nasze samopoczucie oraz zdrowie.

Esperal Kielce - Ile działa lek?

Długość kuracji dobierana jest indywidualnie, lecz leczenie może trwać nawet do 6 miesięcy. Ten czas powinien dać wyraźne rezultaty, po których można sądzić, że leczenie alkoholizmu jest skuteczne i prowadzi do całkowitego zerwania z nałogiem nawet po usunięciu wszywki.

Image

Jak wygląda zabieg założenia wszywki alkoholowej w Kielcach w Insertmed

Założenie wszywki alkoholowej w Kielcach zaleca wykonywać się w sterylnych warunkach - gabinecie chirurga Insertmed. Dokonuje on niewielkiego nacięcia skóry w celu założenia wszywki z lekiem Esperal. Zabieg trwa od 30 minut i nie jest bolesny. Wykonuje się go, używając znieczulenia miejscowego.


Sama wszywka jest niewidoczna pod skórą, nie jest także wyczuwalna i w żaden sposób nie ogranicza naszych ruchów, powodując dyskomfort. Najczęściej umieszcza się ją w okolicy pośladków.

Dlaczego warto wybrać ośrodek Insertmed w celu założenia wszywki Esperal w Kielcach

Przed podjęciem decyzji o leczeniu, warto skontaktować się z placówką w celu uzyskania dokładnej informacji, w jaki sposób przebiega leczenie, czy można odbyć je w domu oraz ile będzie finalnie kosztowało. Warto wybierać placówki, które specjalizują się w leczeniu Esperalem, takie jak klinika Insertmed, której lekarze oferują nie tylko wykonanie zabiegu, ale pełne wsparcie w leczeniu uzależnienia.

Wszywka Alkoholowa Kielce Cena - Ile kosztuje zabieg?

Lek Esperal w Kielcach nie jest refundowany, więc leczenie oraz sam zabieg zaszycia musi pokryć pacjent. Ceny zaszycia alkoholowego w Kielcach różnią się od siebie, gdyż m.in. od wagi pacjenta zależy potrzebna dawka leku. Sama wszywka alkoholowa to koszt ok. 1 tys zł, w zależności od miejsca wykonywania zabiegu. Cena ta może się jednak różnić, więc zawsze przed rozpoczęciem kuracji należy upewnić się, że znamy wszystkie koszty leczenia. W przypadku profesjonalnych ośrodków leczenia uzależnień takich jak Insertmed, za leczenie można zapłacić w ratach.

Chirurg Esperal Kielce – Czy jest możliwość wizyty domowej?

Kielce to jedno z miast, w którym można skorzystać z wizyt domowych z pakietu Insertmed. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób niemobilnych lub takich, które wstydzą się wizyt w ośrodku uzależnień. Sam zabieg zaszycia wszywki alkoholowej powinien być wykonywany w przeznaczonym ku temu gabinecie zabiegowym, lecz reszta leczenia może odbywać się w domu pacjenta. Należy pamiętać, że po założeniu wszywki, lekarz musi zdjąć szwy, a jeśli zdecydujemy się na całkowite usunięcie wszywki, również konieczna jest ku temu obecność lekarza. Zdarza się, że samą wszywkę alkoholową w Kielcach zakłada się także w domu pacjenta, co jest bezpieczne i dość często praktykowane w sytuacji, gdy nie ma w pobliżu naszego miejsca zamieszkania żadnej kliniki oferującej leczenie Esperalem.

Obsługujemy klientów z miejscowości:

Gdzie wykonać zabieg? Miasto Kielce - Kontakt Insertmed

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 

Insertmed Sp. z o.o.

Miasto: Kielce

Województwo: Świętokrzyskie

Godziny pracy: 24/h

tel. +48 697 684 567

e-mail: kontakt@insertmed.pl

 

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en