Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Puławy (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę.

Farmakologia w leczeniu uzależnień to metoda legalna i bezpieczna, choć niesłusznie istnieje wiele obaw i mitów, które mogą do niej zniechęcić osoby potrzebujące wsparcia. Aby kuracja lekiem Esperal była skuteczna, należy połączyć ją z terapią psychologiczną. Takie kompleksowe wsparcie oferuje ośrodek leczenia uzależnień – Insertmed Puławy.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Puławy Jak działa lek Esperal?

 

Działanie leku Esperal w Puławach polega na wywołaniu awersji do alkoholu lub strachu przed jego spożyciem, a wszystko przez nieprzyjemne skutki uboczne, które są przyczyną połączenia alkoholu z Esperalem. Przypominają one objawy „spotęgowanego kaca”, a do najczęściej zaobserwowanych należą:

 • nudności i wymioty,
 • bóle głowy i ogólne rozbicie,
 • kołatanie serca i nagłe skoki ciśnienia tętniczego,
 • stany lękowe.

Powyższe objawy występują już po 10 minut od spożycia alkoholu. Często zdarza się, że pacjenci próbują „przepić” Esperal, czego nigdy nie wolno robić.

Esperal Puławy - Dla kogo jest ta oferta?

Leczenie Esperalem w Puławach często stosuje się u osób, które mają już za sobą nieudane próby wyjścia z nałogu. Muszą one być świadome, na czym polega leczenie, jak długo trwa oraz jakie skutki niesie za sobą jednoczesne spożycie alkoholu. Alkoholik musi wyrazić zgodę na leczenie, co często jest najtrudniejszym krokiem ku trzeźwości i największym przeciwwskazaniem do rozpoczęcia kuracji Esperalem.

Aby zakwalifikować osobę uzależnioną do leczenia Esperalem, należy wykluczyć:

 • Choroby psychiczne, myśli samobójcze czy depresję,
 • Choroby wieńcowe, tym przebyte zawały serca,
 • Uczulenie na disulfiram.

Ponieważ alkoholicy często stosują obietnice bez pokrycia, lek Esperal aplikuje się w postaci wszywki alkoholowej, której nie można samodzielnie wydłubać.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Puławach

Wszywka Alkoholowa Puławy - Jak wygląda zabieg i ile trwa?

Podczas około 30 minutowego zabiegu chirurgicznego aplikuje się lek Esperal w tzw. wszywce alkoholowej w Puławach. Umieszcza się ją poprzez niewielkie nacięcie w niewidocznym miejscu (najczęściej okolice pośladków) na okres nawet do 6 miesięcy. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym w sterylnych warunkach w obecności chirurga. Nie wymaga on hospitalizacji, ani rezygnacji z pracy czy aktywności fizycznej – gdyż wszywka jest niewyczuwalna i o ile pacjent przestrzega abstynencji, nie zanotowano żadnych skutków ubocznych działania leku Esperal.

Gdzie odbywa się zabieg wszycia Esperalu w Puławach? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Sam zabieg i cała kuracja wymaga stałej opieki lekarza, który posiada doświadczenie w leczeniu lekiem Esperal. Puławy to miasto, gdzie można skorzystać z kuracji domowej lekiem, co jest wygodne dla osób niemobilnych lub wstydzących się wizyty w placówce. Instertmed oferuje całodobową pomoc dla osób uzależnionych i ich rodzin, co nie ogranicza się jedynie do wykonania zabiegu zaszycia leku Esperal, ale także wiąże się z pomocą psychologiczną.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Puławy

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Puławy jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 • Insertmed Sp. z o.o.
 • Miasto: Puławy
 • Godziny pracy: 24/h
 • tel. +48 697 684 567
 • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en