Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Warszawa Tanio – 24/h na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Alkoholizm jako choroba cywilizacyjna dotyka osoby z każdej grupy społecznej, więc także mieszkańców dużych miast, odnoszących sukcesy zawodowe i często obejmujące wysokie stanowiska. Często piją oni w ukryciu, a nikt nie podejrzewa ich o nadużywanie alkoholu. Osoby te tzw. wysoko funkcjonujący alkoholicy (HFA) często wymagają szybkiej i skutecznej metody zerwania z tzw. chorobą alkoholową. Z pomocą przychodzą specjaliści, którzy oferują całodobowe wsparcie, które polega m.in. na suplementacji leku Esperal. Warszawa to miasto, w którym wykonuje się wszywki alkoholowe esperal, a także odtruwanie, czyli usunięcie z organizmu szkodliwych toksyn, które powstają po długotrwałym spożywaniu napojów alkoholowych. Detoksykacja jest konieczna, aby móc rozpocząć kurację Esperalem, tak samo jak wywiad z pacjentem oraz wykonanie badań ogólnych i kardiologicznych.

UWAGA: Ceny wszywki alkoholowej rozpoczynają się od 1200 zł, a zabieg odbywa się w Lublinie

Image

Czym jest esperal - Oferta Insertmed Warszawa

Esperal Wszywka (fachowa nazwa – Disulfiram) to substancja, której zadaniem jest hamowanie enzymu dehydrogenazy aldehydowej, biorącej udział w metabolizmie alkoholu w wątrobie. Blokada ta powoduje gromadzenie się aldehydu octowego, który jeśli pacjent zachowuje trzeźwość, nie wywołuje żadnych objawów i jest całkowicie obojętnym procesem dla naszego organizmu. Jednak w przypadku, gdy dochodzi do spożycia alkoholu, lek Esperal wywołuje nieprzyjemne objawy, które w dużym uproszczeniu przypominają kaca, a raczej jego zwielokrotnioną wersję. Konsekwencjami sięgnięcia po alkohol, kiedy w naszym organizmie znajduje się Esperal to między innymi:

  • nudności i wymioty,
  • bóle głowy,
  • kołatanie serca,
  • ataki paniki i niepokoju,
  • pocenie się,
  • gwałtowne skoki ciśnienia,
  • drgawki.

Dolegliwości te są indywidualne i zależą także od ilości spożytego alkoholu i zaawansowania choroby alkoholowej, często trwają od 4 do 10 godzin i samodzielnie ustępują. Lek Esperal to więc medykament, którego działanie polega na wywołaniu lęku przed spożyciem alkoholu i zablokowaniu tych objawów, które są przyjemne i często są powodem naszego uzależnienia. Wiele osób pije, aby doznać uczucia rozluźniania, oderwać się od problemów życia codziennego, a w momencie działania leku Esperal, alkohol powoduje jedynie negatywne i nieprzyjemne doznania.

Wszywka alkoholowa Warszawa - Dla kogo jest ta oferta?

Wszywka alkoholowa Esperal polecana jest dla osób, u których inne metody okazywały się nieskuteczne lub kiedy chcemy szybko zaprzestać spożywania alkoholu, np. gdy wymaga tego stan zdrowia pacjenta. Co ważne, kuracja Esperalem w Warszawie wymaga zgody osoby leczonej, a także dobrej kondycji psychicznej. Osoba zakwalifikowana do leczenia nie może mieć depresji czy schizofrenii, a także musi być w pełni świadoma konsekwencji związanych ze spożyciem alkoholu w czasie leczenia. Przed przyjęciem leku pacjent musi zachować całkowitą trzeźwość, a także odbyć podstawowe badania, wykluczające m.in. ryzyko zawału serca. Leczenie Esperalem w Warszawie, polega na umieszczeniu pod skórą pacjenta wszywki alkoholowej esperal. Wymaga od alkoholika silnej woli oraz samokontroli, dlatego tak ważne jest, aby pacjent wyrażał chęć do wyjścia z nałogu, a także podjęcia kolejnych kroków ku całkowitej abstynencji, czyli rozpoczęcia terapii indywidualnej lub w grupach AA.

Esperal Warszawa - Video Jak robimy wszywki alkoholowe

Implementacja wszywki alkoholowej w Warszawie – Korzyści

Główną korzyścią zaszycia Esperalu w Warszawie jest sama abstynencja. Czynnie pijący alkoholik nie dojrzewa do podjęcia decyzji o leczeniu alkoholizmu terapeutycznym, lecz często dzieje się to pod wpływem odbytej terapii Esperalem. Alkoholik zaczyna rozumieć, że życie bez alkoholu jest możliwe, a także może on normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Często poprawiają się także relacje w rodzinie, co jest siłą napędową do dalszych starań.

Ile działa Esperal?

Okres działania wszywki alkoholowej esperal waha się pomiędzy 8-12 miesięcy w zależności od przyjętej dawki leku Esperal. Jest to czas, który pozwala na podjęcie decyzji o całkowitym zachowaniu abstynencji i przekonaniu się, że życie bez alkoholu jest możliwe. Cała kuracja nie wpływa na jakość i styl życia pacjenta, musi on jedynie pamiętać, aby nie spożywać napojów wyskokowych, nawet w niewielkich ilościach (np. w słodyczach czy płynie do płukania ust).

Image

Jak wygląda zabieg wszycia esperalu w Insertmed w Warszawie

Aby zaaplikować lek konieczne jest podskórne wszycie Esperalu. Warszawa oferuje ku temu kilka placówek, których kadra medyczna dostępna jest 24h/dobę, jedną z nich jest nasza placówka Insertmed. Zabieg wykonujemy w sterylnych warunkach przy interwencji chirurgicznej. Wszywkę Esperal umieszcza się, po niewielkim nacięciu, pod skórą pacjenta – najczęściej w okolicy pośladka. Zabieg zaszycia leku Esperal wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Rana wymaga późniejszej kontroli oraz umówienia się na zdjęcie szwów.

Jak długo trwa zabieg wszycia esperalu?

Zabieg wszycia esperalu nie jest zbyt inwazyjny i trwa ok. 30 minut. Pacjent jednak zazwyczaj wymaga obserwacji i odpoczynku w domu, dlatego standardowo placówka wystawia kilkudniowe zwolnienie lekarskie.

Ile kosztuje zaszycie alkoholowe? Warszawa – Cennik

Ceny kuracji Esperalem różnią się od siebie, tym bardziej że mamy tu do czynienia z leczeniem długotrwałym, które wymaga kontroli oraz wykonania wcześniejszych badań. Mogą odbywać się one w gabinecie, a także w domu pacjenta. Wizyty domowe są jednak droższe i często wiążą się z potrzebą pokrycia kosztów dojazdu. Sam zabieg zaszycia leku to koszt 800-2000 zł, a w cena zazwyczaj zawiera także zdjęcie szwów. Należy jednak dopytać lekarza, na jaki koszt należy przygotować się decydując się na wszycie Esperalu. Warszawa może odbiegać cenowo od innych miast, lecz nie powinny to być różnice znaczące. Jeśli tak jest, warto spytać lekarza o możliwość rozłożenia leczenia na raty.

Gdzie odbywa się wszycie Esperalu? Warszawa Insertmed

Wszycie Esperalu powinno odbywać się w miejscu, które jest ku temu przystosowane, a kadra medyczna posiada doświadczenie w zakresie leczenia uzależnień oraz pozwolenie do wykonywania zabiegu. Warto przed umówieniem wizyty upewnić się, że dana placówka cieszy się dobrą sławą w Internecie lub porozmawiać o samym zabiegu korzystając z możliwości konsultacji telefonicznej lub e-mailowej. Warto także zapytać ile kosztuje wszywka alkoholowa Esperal w Warszawie i porównać cenę w innych ośrodkach. Nie powinno sugerować się najniższą ceną, gdyż o wiele istotniejsze jest zdrowie i komfort pacjenta, a także to, aby uniknąć oszustwa, które polega na m.in. aplikacji placebo. Dlatego po wyjaśnieniu tego wszystkiego, zapraszamy do renomowanej placówki Insertmed, która spełnia wszystkie standardy. Nasze zabiegi wykonujemy również w miastach z listy poniżej:

Czy jest możliwość wizyty domowej w okolicach Warszawy?

Jeśli w naszym mieście nie ma placówki medycznej wykonującej zabieg zaszycia Esperalu, można zapytać o możliwość odbycia wizyt domowych. Często pacjenci boją się, że w gabinecie ktoś ich rozpozna, tym bardziej jeśli mamy do czynienia z alkoholikami wysoko funkcjonującymi. Dla takich osób polecane jest odbycie leczenia w domu, kiedy to znajduje się on w przyjaznym, znanym środowisku. Dlatego warto zapytać o taką możliwość lekarza.

Gdzie wykonać zaszycie alkoholowe? Warszawa Insertmed – Skontaktuj się ze specjalistami

Zabieg oraz całe leczenie alkoholizmu wymaga dużego zaufania do lekarza i całej placówki, dlatego warto przed rozpoczęciem kuracji umówić się na konsultacje lub skorzystać z możliwości kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Polecaną placówką wykonującą zabieg zaszycia Esperalem jest nasz gabinet Insertmed w Warszawie, który działa całodobowo, 7 dni w tygodniu. Lekarz pod numerem telefonu - +48 697 684 567 udzieli wszelkich informacji o zabiegu, poda przeciwwskazania do jego wykonania i poinformuje o dalszych krokach.

 

Można także napisać wiadomość z zapytaniem - kontakt@insertmed.pl lub umówić się na spotkanie pod adresem:

Insertmed Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 87

00-844 Warszawa

Lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

2.) Jakie są skutki uboczne implantacji esperalu?

Niektórzy pacjenci są odporni na działanie leku Esperal, w ich przypadku kuracja nie przynosi oczekiwanych efektów. Jeśli organizm reaguje prawidłowo, skutki uboczne występują tylko po sięgnięciu po alkohol i są one „wynikiem” leczenia alkoholizmu.

3.) Czy po aplikacji wszywki alkoholowej można spożywać alkohol?

Spożycie alkoholu przed i w czasie trwania kuracji Esperalem jest całkowicie zabronione. Sięgnięcie po alkohol ma konsekwencje polegające na trudnych i nieprzyjemnych objawach, do których należą: drgawki, uczucie niepokoju i strachu, bóle głowy czy kołatanie serca.

4). Czego jeszcze nie wolno po aplikacji disulfiramu?

W czasie trwania kuracji nie wolno próbować wydłubać wszywki – jest to niemożliwe i wymaga interwencji chirurga. Należy wystrzegać się procentów – nawet w najmniejszych dawkach (np. w słodyczach, płynie do płukania ust).

5.) Czy da się przepić Esperal?

Wiele pacjentów nie daje sobie rady z utrzymaniem abstynencji i tzw. zespołem odstawiennym, dlatego podejmują oni próby przepicia Esperalu. Konsekwencje takiego zachowania są szkodliwe dla życia i zdrowia pacjenta, prowadzą do uszkodzenia narządów wewnętrznych, a nawet śmierci. Dlatego, aby nie dopuścić do tych przykrych konsekwencji, zdarza się, że chirurg zaleca usunięcie wszywki i przerwanie terapii.

Jeśli masz więcej pytań dotyczących zaszycia Esperalem w Warszawie i okolicy, zachęcamy do podjęcia próby kontaktu ze specjalistami farmakologicznego leczenia alkoholizmu – Insertmed.

Select language:
icon deicon en