Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka Alkoholowa Radom - Esperal 24h przez 7 dni na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Alkoholizm to choroba na tyle powszechna, że śmiało możemy powiedzieć, że dotyka ona każdą osobę w naszym kraju. Każdy z nas na co dzień spotyka osoby, które powinny rozpocząć leczenie, lecz nie chcą przyjąć pomocy rodziny oraz specjalistów. Często jednak, będąc u kresu wytrzymałości, chcą podjąć próbę leczenia, a pomocą do zachowania abstynencji mogą okazać się leki.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Radom – Czym jest?

Esperal to lek należący do grupy farmaceutyków o działaniu awersyjnym, który ma na celu skłonić osobę uzależnioną do przerwania ciągów alkoholowych i zachowania abstynencji. Dzieje się to poprzez wywołanie niechęci lub lęku do alkoholu, który w połączeniu z lekiem Esperal wywołuje trudne i nieprzyjemne skutki uboczne.

Występują one już po 10 minutach od wypicia alkoholu i najczęściej powodują:

  • kołatanie serca,
  • nagłe skoki ciśnienia,
  • duszności,
  • wymioty,
  • stany lękowe (strach przed śmiercią),
  • halucynacje.

Zaszycie Alkoholowe Radom – Dla Kogo jest polecane?

Aby rozpocząć kurację Esperalem w Radomiu, należy uzyskać zgodę alkoholika na tzw. zaszycie. Ponieważ lek umieszcza się na okres około 6 miesięcy pod skórą pacjenta, nie ma możliwości samemu go usunąć. Dlatego do kuracji Esperalem w Radomiu należy wykluczyć choroby psychiczne, depresję czy próby samobójcze. Pacjent musi być świadomy, na czym polega leczenie i jakie skutki niesie próba „przepicia” wszywki alkoholowej.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega leczenie metodą wszywki alkoholowej w Radomiu

Wszycie Esperalu Radom - Przeciwwskazania

Należy wykluczyć choroby psychiczne oraz wieńcowe, a także wyeliminować ryzyko wystąpienia zawału serca lub zapaści w wyniku spożycia dużej ilości alkoholu.

Zaszycie Alkoholika Radom – Jakie są korzyści?

O ile pacjent jest zdrowy i zachowuje abstynencję, nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych oraz dyskomfortu z założenia wszywki. Osoba uzależniona może normalnie pracować, nie musi przebywać w zamkniętym ośrodku odwykowym i w pełni może korzystać z życia, w tym także uprawiać sport. Wszywka jest praktycznie niewidoczna, nie trzeba także pamiętać o przyjmowaniu leków. Cała kuracja pomaga szybciej i skuteczniej zerwać z nałogiem, o ile pacjent skorzysta z pomocy psychoterapeuty lub zapisze się do grupy AA.

Wszywka Radom – Ile działa?

Kuracja trwa kilka miesięcy, nie dłużej niż pół roku. Ten czas ma wystarczyć, aby rozpocząć nowe życia bez alkoholu, zmienić nawyki oraz zerwać toksyczne relacje, które często są przyczyną sięgnięcia po używki.

Image

Jak wygląda zabieg? Ile trwa zaszycie alkoholowe w Radomiu w Insertmed?

Zabieg zaszycia Esperalu wiąże się z potrzebą wykonania niewielkiego nacięcia chirurgicznego. Zazwyczaj taki zabieg wymaga jedynie znieczulenia miejscowego i krótkiej wizyty w gabinecie lekarza. Zabieg trwa około 30 minut. Zdarza się, że założenie wszywki alkoholowej wykonuje się w domu pacjenta. Po kilku dniach należy wyjąć szwy.

Aby wszywka alkoholowa w Radomiu była niewidoczna i nie powodowała dyskomfortu, najczęściej umieszcza się ją w okolicy pośladka.

Esperal Radom Cena zaszycia alkoholowego w Insertmed

Esperal nie jest lekiem refundowanym i za całe leczenie musi zapłacić pacjent. Ceny wykonania zabiegu zaszycia w Radomiu różnią się od siebie w zależności od tego czy osoba uzależniona chce leczyć się w domu, czy w gabinecie lekarza. Zazwyczaj wszywka alkoholowa kosztuje ok. 1000 zł, lecz koszty leczenia mogą być inne. Placówka taka jak Insertmed zaleca, aby kurację Esperalem prowadzić równocześnie z terapią psychologiczną. Jeśli leczenie przewyższa nasze możliwości finansowe, można poprosić o rozłożenie kwoty za leczenie na raty.

Gdzie w Radomiu można się zaszyć? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Radom to miasto, gdzie można zrobić wszywkę alkoholową w domu pacjenta. To rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie dojechać do ośrodka lub wstydzą się wizyt w klinice uzależnień. Często alkoholizm dotyka osoby znane w społeczeństwie: cenionych lekarzy, nauczycieli czy polityków - wysoko funkcjonujący alkoholicy boją się oceny innych i często decydują się na odbycie całej kuracji Esperalem w domu. W Insertmed to możliwe!

Obsługujemy klientów z miast:

Kontakt

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en