Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Przemyśl (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Alkoholizm to nałóg, który w destrukcyjny sposób nie tylko wpływa na osobę uzależnioną, ale także całą jej rodzinę. Potrafi zrujnować karierę, małżeństwo oraz zaufanie najbliższych, którzy w wielu przypadkach także są współuzależnieni. Jedną z metod, która może pomóc w zerwaniu z nałogiem, jest leczenie farmakologiczne, które w Polsce jest całkowicie legalne i dostępne w takich miastach jak Przemyśl.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Przemyśl - na czym polega kuracja?

Działanie Esperalu ma na celu zniechęcić osobę uzależnioną do alkoholu poprzez obawę przed nieprzyjemnymi w skutkach objawami, które występują już po 10 minutach od spożycia napoju wysokoprocentowego. Przypominają one silnego kaca i powodują wystąpienie lęków oraz złe samopoczucie. Strach przed nimi ma być przyczyną utrzymania kilkumiesięcznej abstynencji, która wraz ze wsparciem psychologów, może być szansą na nowe życie, wolne od alkoholu.

Esperal Przemyśl - Komu zaleca się kurację?

Aby zakwalifikować się do leczenia, lekarz musi zlecić badania wykluczające problemy psychiczne, uczulenie na disulfiram oraz choroby krążenia (w tym przebyte zawały). Ponieważ alkoholicy rzadko są w stanie trzymać się zalecanych dawek leku - Esperal w Przemyślu aplikuje się na okres kilku miesięcy w specjalistycznej wszywce alkoholowej. Leku nie można usunąć, może zrobić to jedynie lekarz - próby przepicia Esperalu są niebezpieczne, stąd ważne, aby pacjent był świadomy, na czym polega leczenie i wyraził na nie zgodę.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Przemyślu

Gdzie odbywa się leczenie? Czy kurację Esperalem w mieście Przemyśl można odbyć w domu?

Dla osób, które wstydzą się wizyty w placówce uzależnień lub nie mają możliwości do niej dojeżdżać, lekarze z ośrodka Insertmed Przemyśl wprowadzili możliwość umówienia wizyt domowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby także zabieg zaszycia leku wykonać w domu pacjenta, gdyż nie jest on inwazyjny oraz niebezpieczny dla zdrowia alkoholika. Lekarze z placówki leczenia uzależnień Insertmed Przemyśl nie tylko wykonają sam zabieg, ale także pomogą uzyskać wsparcie psychologiczne - tak ważne w utrzymaniu abstynencji, gdy Esperal przestanie działać.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Przemyśl

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Przemyśl jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Przemyśl
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en